Tel. 534-500-067     Email: kontakt@arturzugaj.pl

 

hqservis.pl

Strona internetowa firmy HQservis

Klient

HQservis

Projekt

WebArt-IT Artur Żugaj

Wdrożenie

WebArt-IT Artur Żugaj

Optymalizacja SEO

TAK

Administracja

TAK

CMS

JOOMLA!

Strona online

Firma HQservis prowadzi sprzedaż i serwis kserokopiarek i drukarek różnych producentów.

 

Podczas zlecenia budowy strony wykonałem dla klienta również audyt seo, w oparciu o ten audyt zoptymalizowałem stronę pod interesujące klienta słowa kluczowe w regionie działania firmy.

 

Strona wzbogacona o blog i aktualności, dzięki czemu klient ma możliwość dodawania najnowszych informacji oraz pisania o problemach i możliwych rozwiązaniach podczas pracy z kserokopiarkami i drukarkami

Oczywiście nie mogło zabraknąć galerii zdjęć poszczególnych urządzeń.

Zamów stronę internetową dla swojej firmy już dziś i skorzystaj z atrakcyjnych cen na realizację.

Wizytówka internetowa Strona typu onepage site Strona internetowa do 5 zakładek Rozbudowana strona internetowa

Strona typu onepage site to strona internetowa, która składa sie tylko ze strony głównej. Menu na takiej stronie pozwala nawigować w pionie, nie przenosi między zakładkami. Przykład takiej strony możesz zobaczyć pod tym linkiem

Cena za stronę one page site to 699zł netto

Wizytówka internetowa to najprostsza strona internetowa. Zawiera tylko stronę główną i nie ma menu. Niewątpliwą zaletą wizytówki internetowej jest jej bardzo szybkie ładowanie. Wizytówka zawiera:

 

  • informacje o firmie
  • mapę dojazdu
  • niewielką galerię zdjęć
  • formularz kontaktowy

Cena za stronę wizytówkę to 499zł netto

Strona internetowa do 5 zakładek jest bardzo podobna do tej, na której jesteś teraz, spójrz na menu zawiera tylko i aż 5 zakładek. Przykład takiej strony zobaczysz także pod tym linkiem. W większości małych firm taka strona jest wystarczająca. Na taką stronę internetową najczęściej składają się zakładki:
 

  1. Strona główna
  2. O firmie
  3. Oferta
  4. Galeria
  5. Kontakt

Cena strony internetowej do 5 zakładek spada do 1099zł netto.

Rozbudowana strona internetowa to najczęściej duży serwis podobny do tego, zawierający kilkanaście zakładek, blog lub forum, dużą ofertę produktową. Cena tego typu stron dostępna jest po przesłaniu przez klienta wytycznych. W okno poniżej wpisz czego oczekujesz, a ja odpowiem Ci jaka będzie cena strony.

Wypełnij poniżesze pola, w odpowiedzi prześlę informacje jak wygląda cały proces od zamówienia przez budowę do uruchomienia strony w internecie.