Tel. 534-500-067     Email: kontakt@arturzugaj.pl

 

Cerera | Kserokopiarki

Kserokopiarki Warszawa - strona internetowa firmy z Warszawy zajmującej się sprzedażą i serwisowaniem kserokopiarek.

strona cerera na różnych urządzeniach

Klient

CERERA S.C.

Projekt

WebArt-IT Artur Żugaj

Wdrożenie

WebArt-IT Artur Żugaj

Optymalizacja SEO

TAK

Administracja

TAK

CMS

Joomla!

Strona online

Strona cerera.pl powstała w ciągu dwóch tygodni, jednak ze względu na pozycjonowanie nie wprowadziłem wszystkich artykułów na raz. Robię to sukcesywnie i dzięki temu Google plasował stronę cerera.pl na czołowych pozycja w wyszukiwarce.

 

Strona została także zoptymalizowana pod interesujące klienta słowa kluczowe. Dzięki optymalizacji już na początku istnienia strony mogłem dać sygnał wyszukiwarkom, że dbam o treści na stronie, o ich niepowtarzalność i optymalne przystosowanie dla użytkownika strony.

 

Szukasz kserokopiarki i chciałbyś ją wydzierżawić dla swojej firmy DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK

Zamów stronę internetową dla swojej firmy już dziś i skorzystaj z atrakcyjnych cen na realizację.

Wybierz rodzaj strony *

Strona typu onepage site to strona internetowa, która składa sie tylko ze strony głównej. Menu na takiej stronie pozwala nawigować w pionie, nie przenosi między zakładkami. Przykład takiej strony możesz zobaczyć pod tym linkiem

Cena za stronę one page site to 1099zł netto

Wizytówka internetowa to najprostsza strona internetowa. Zawiera tylko stronę główną i nie ma menu. Niewątpliwą zaletą wizytówki internetowej jest jej bardzo szybkie ładowanie. Wizytówka zawiera:

 

  • informacje o firmie
  • mapę dojazdu
  • niewielką galerię zdjęć
  • formularz kontaktowy

Cena za stronę wizytówkę to 899zł netto

Strona internetowa do 5 zakładek jest bardzo podobna do tej, na której jesteś teraz, spójrz na menu zawiera tylko i aż 5 zakładek. Przykład takiej strony zobaczysz także pod tym linkiem. W większości małych firm taka strona jest wystarczająca. Na taką stronę internetową najczęściej składają się zakładki:
 

  1. Strona główna
  2. O firmie
  3. Oferta
  4. Galeria
  5. Kontakt

Cena strony internetowej do 5 zakładek spada do 1599zł netto.

Rozbudowana strona internetowa to najczęściej duży serwis podobny do tego, zawierający kilkanaście zakładek, blog lub forum, dużą ofertę produktową. Cena tego typu stron dostępna jest po przesłaniu przez klienta wytycznych. W okno poniżej wpisz czego oczekujesz, a ja odpowiem Ci jaka będzie cena strony.

Wytyczne do strony

Wypełnij poniższe pola, w odpowiedzi prześlę informacje jak wygląda cały proces od zamówienia przez budowę do uruchomienia strony w internecie.

Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Nazwa firmy